'Динамо' в плей-офф зіграє з 'Аяксом', який вдома розтрощив 'Стандард&raquo

«динамо» в плей-офф зіграє з «аяксом», який вдома розтрощив «стандард»

Амстердамський ‘Аякс’ в матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів на своєму полі домігся розгромної перемоги над бельгійським ‘Стандардом’.

У першій зустрічі в Льєжі команди зіграли в результативну нічию - 2: 2, яка влаштовувала нідерландців, але вони не стали грати на утримання мінімальної переваги і ще в першому таймі змогли забити двічі.

Відзначимо, що ворота бельгійської команди захищав відомий голкіпер збірної Мексики Гільєрмо Очоа . У другій 45-хвилинці до голів Хунтелара і Де Лігта додався м’яч Нереса , який поставив розгромну крапку в матчі.

‘Аякс’ вийшов в раунд плей-офф Ліги чемпіонів, де побореться з київським ‘Динамо’ за путівку в груповий етап найпрестижнішого європейського клубного турніру. Ігри пройдуть 21-го і 28 серпня.