'Барселона' героїчно врятувалася від поразки в матчі проти 'Вільярреала&raquo

Луїс Суарес і Ліонель Мессі точними ударами в компенсований час дозволили своїй команді поїхати з набраними балами з Вільярреала.

фото: twitter.com/villarrealcfдалеко не найприємніший візит мали здійснити футболістам каталонської «барселони» перед черговим непростим етапом поточного сезону. «вільярреал», хоча і знаходиться в нижній частині турнірної таблиці, не перестає від цього бути одним з найбільш непоступливих колективом в стінах рідного «естадіо де ла кераміка».

Фото: twitter. com/VillarrealCFДалеко не найприємніший візит мали здійснити футболістам каталонської ‘Барселони’ перед черговим непростим етапом поточного сезону. ‘Вільярреал’, хоча і знаходиться в нижній частині турнірної таблиці, не перестає від цього бути одним з найбільш непоступливих колективом в стінах рідного ‘Естадіо де ла Кераміка’.

Прекрасно знали про це виконавці Ернесто Вальверде, саме тому вже з перших хвилин поєдинку ми могли спостерігати ‘блаугранас’ в звичному для них стартовому тиску на суперника. Взяти опонента ‘на абордаж’ не вдалося, хоча Луїс Суарес дуже старався це зробити власними зусиллями вже на п’ятій хвилині зустрічі - Асенхо не пропустив м’яч далі по своїй воротарської після небезпечного прострілу уругвайця.

Забити швидкий гол не вийшло, і ‘Барселона’ мала чергову можливість опинитися в ролі наздоганяючої сторони після кількох безглуздих дій гравців оборонної лінії. Однак, для початку, Марк-Андре тер Штеген був змушений діставати м’яч в стрибку з-під поперечини після удару головою у виконанні Іборра. ‘Допоміг’ своєму голкіперу як слід розім’ятися Самуель Умтіті, передачу якого поперек поля вдалося перехопити Чуквуезе. Атакуючий півзахисник господарів поля швидко зблизився з воротами після вдалого дії в центрі поля, і негайно завдав удару в ближній кут, проте німецького голкіпера було складно здивувати подібним виконанням.

Після подібного обміну порціями гостроти біля обох воріт, рахунок в матчі був відкритий зусиллями гостьовий боку. Роберто точною передачею зі своєї половини поля відправив Малкома в забіг по правому флангу. Бразилець досить швидко зумів поглядом знайти Коутиньо, а передача низом в район дальньої штанги була з легкістю звернена Філіпа в забитий м’яч.

‘Барселона’ спробувала взяти суперника ‘на гарячому’, і їй це цілком вдалося. М’яка подача Артуро Відаля завершилася точним ударом головою у виконанні Малкома. Бразилець зловив Асенхо на помилковому русі, вразивши дальній кут воріт.
За великим рахунком, могла каталонська команда і зовсім обійтися без втрати нервових клітин своїми шанувальниками, які не потрап м’яч в штангу після практично повністю успішної спроби Коутиньо перекинути голкіпера суперника - не вистачило лише трохи везіння.

Надалі, по ходу поєдинку, стала позначатися далеко не найнадійніша зв’язка центральних захисників Ленгле-Умтіті. Всі свої чотири м’ячі в цій зустрічі ‘Барселона’ пропустила при безпосередній участі двох вищевказаних виконавців. Першим помилився Ленгле, створивши дуже велику зону між собою і Альбою, в яку і був направлений м’яч точною передачею Касорла під час голу Чуквуезе. Півзахиснику ‘жовтої субмарини’ знадобилося дві спроби, щоб відправити м’яч у сітку воріт тер Штегена, адже з першого разу він потрапив в праву штангу.

Вже після перерви, каталонці досить незабаром пропустили другий м’яч. Ленгле чогось скинув швидкість, не ставши при цьому супроводжувати ривок Екамбі по правому флангу. Дуже даремно, форвард суперника не тільки зумів наздогнати м’яч, але наніс несподіваний удар в ближній кут в тій ситуації, коли тер Штеген вирішив довіритися власним передчуттям, і піти на перехоплення можливої ​​передачі. Чи не вгадав німецький страж воріт, а на табло знову був встановлений рівний рахунок.

Клеман лягли став винуватцем також і наступних пропущених м’ячів. Перш за все, він пропустив собі за спину Ібоору, понадіявшись на партнерів, які повинні були утворювати штучну лінію офсайду. Рішення було занадто ризиковим, і призвело до фатальних наслідків для команди француза. Іборра вийшов один на один з тер Штегеном, перегравши останнього точним ударом в дальній кут.

Ще через пару хвилин Бакка зробить завчасний ривок в центральну зону від середини поля, а Касорла підтримає таке рішення партнера точною передачею на хід зі своєї половини поля. Ленгле виявився до такого просто не готовий, в результаті чого був змушений спостерігати, як форвард суперників обігрує його голкіпера, і переправляє м’яч у сітку порожніх воріт - 4: 2 - ‘Барселона’ потрапила у вкрай скрутне становище.

І все б так і залишалося на табло, але коли на полі є Лео Мессі, може трапитися навіть найнесподіваніший поворот подій. Аргентинцеві довго не вдавалося надати хоч якийсь вплив на події, що відбувалися, проте він витерпів неприємний період, дочекавшись свого шансу в кінці поєдинку. На той час, господарі були вже в чисельній меншості - Альваро Гонсалес побачив перед собою друге попередження від арбітра за грубий підкат проти Суареса і був змушений покинути межі поля достроково.

Мессі ж, через кілька хвилин, взявся виконувати штрафний удар, який зумів заробити Суарес прямо біля кордону чужих володінь. Лео володіє чудовим ударом, у чому вже практично ніхто не може поставити під сумнів. Ось і в даному випадку він пробив потужно і точно - у воротарський ‘дев’ятку’, а Асенхо просто не встиг відштовхнутися від газону для стрибка.

Всі чекали фінального штурму від ‘Барселони’ і каталонці не підвели. Кутовий на останній компенсованій хвилині у виконанні Ракитича відправив м’яч точно на голову супернику, проте вибити загрозу воротам подалі у захисників ‘Вільярреала’ не вийшло. На відскоку першим виявився Суарес, вколотив хльостким ударом м’яч у сітку з лицьової лінії штрафного майданчика - 4: 4 - ‘чудо’ у виконанні гравців ‘Барселони’, але без допомоги Мессі вони знову нічого не змогли довести до кінця.

У наступному турі ‘Басрелоне’ чекає битва проти мадридського ‘Атлетіко’, а ‘Вільярреал’ зіграє на виїзді проти севільського ‘Бетіса’.

Чемпіонат Італії. 30-й тур

Вільярреал - Барселона - 4: 4

Голи: Чуквезе (25), Екамбі (49), Іборра (62), Бакка (80) - Коутіньо (11), Малком (16), Мессі (90), Суарес (90 + 4)

Попередження: Гонсалес (36), Фунес Морі (45 + 2) - Бускетс (38), Ленгле (42), Відаль (77), Ален (83), Роберто (85), Мессі (85).

Вилучення: Гонсалес (86).

Вільярреал: Асенхо - Морі, Гонсалес, Фунес, Руїс, Гаспар - Педраса, Іборра - Морланес (Касерес, 63), Чуквуезе (Бонера, 87), Касорла - Екамбі (Бакка, 73).

Барселона: тер Штеген - Альба, Лангле, Умтіті, Роберто - Артур (Ален, 73), Бускетс (Ракітіч, 73), Відаль - Коутіньо (Мессі, 61), Суарес, Малком.

Стадіон: ‘Естадіо де ла Кераміка’ (Вільярреал, Іспанія).

Арбітр: Хосе Луїс Гонсалес Гонсалес (Понферрада, Іспанія).

Удари (в створ): 16 (9) - 15 (9)
Кутові: 5 - 3